Přízové stromy

8. listopadu 2016 v 22:13 | Káťa |  Tvořeníčko2016/17Podzimní barvy pořád hrají prim, a tak i tvoření je stále dost podzimní. A jaký by to byl podzim bez stromů, bez tepla a vlny nebo třeba i bavlnek. Vždyť zachumlat se za podzimního dne do teplé deky a uvařit si dobrý čaj je prostě paráda.
Na tvořeníčku jsme se taky docela zachumlali, a to do bavlnek.
Právě pomocí vlny a bavlnek jsme dnes tvořili a vytvořili jsme krásné podzimní obrázky.
Postup je docela snadný, nejprve jsme si ze čtvrtky vystřihli korunu stromu a kmen. Ty jsme omotávali barevnými přízemi, a potom nalepili na čtvrtky.
Celý obrázek jsme opět doladili pomocí přízí a to tak, že jsme natřeli části čtvrtky lepidlem a pak do nich bavlnky naskládali nebo nahňahňali ;-). Tím pak vznikl trávník, květiny, slunce, mraky, ale mohla by tak nad stromy přeletět třeba i raketa :o).
Děti si tímto způsobem procvičily motoriku a vyzkoušely zase jinou metodu, jak tvořit. A já se zase učím pracovat s větší skupinou výtvarníků s širokým věkovým rozpětím :o). Je to prostě škola pro všechny a všechny nás to také baví.
Tak musím poděkovat všem, kdo za mnou na výtvarku chodí. Jak dětem, které jsou moc a moc šikovné, tak i rodičům, kteří jsou ochotni se se mnou toho mumraje zúčastnit.

MOC DÍK!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 9. listopadu 2016 v 13:25 | Reagovat

Kačka má v hlavě tu super čelenku z Volyně?

2 Kateřina Kunclová Kateřina Kunclová | 9. listopadu 2016 v 13:28 | Reagovat

jo jo je to ona :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama