Adventní dílna

7. prosince 2013 v 22:19 | Káťa |  Tvořeníčko 2013/14
I letos jsme dělali v Myšáku adventní dílnu. Vyšla nám na tuto sobotu a myslím, že se opravdu povedla.
Připravovala jsem se na ní docela dlouho a když už jsem měla všechno naplánované, vzpomněl si Nuny, že by taky přišel se svou troškou do mlýna (dva dny předem.... chlapi, znáte to :)) a tak místo pěti plánovaných tvořeníček se nám jich najednou vylouplo šest.

Tak se nalaďte vánočně a podívejte se, jak to všechno vypadalo.

Hodinu předem jsme se pustili do příprav, stěhovali stoly, připravovali jednotlivé dílníčky.
Vše bylo pořádně vánoční, koledy hrály, svíčka hořela a z aromalampy se linula vánoční vůně.Jo a i na perníčky a svařák došlo.A tak se už konečně podíváme, co jsme to vlastně všechno vyráběli.......

Samozřejmě ozdoby, bez nich by to ani nešlo. Pustila jsem se do klasiky jako předloni. Takže plastové koule ozdobené třpytkami, ale našla jsem inspiraci i tady a tak si mohli tvořílci vyzkoušet i něco nového.V dalším koutku bylo na pořadu lepení přáníček a vyrábění malých vánočních stromečků.No a i na Betlém došlo a kdo chtěl mohl si vyrobit pomocí ubrouskové metody svícen na čajovou svíčku.


A jako třešničku na dortu si připravil Nuny svůj malý kutilský koutek pro velké kluky :). Mohli si tak (pod dozorem) vyzkoušet vrtání a pájení a tak trošičku nakouknout do tajů elektroniky. A tak si kutílci vyrobili malé blikající dekorace, které nádherně rozzářily hlavně jejich oči.


A co říci na závěr? Užili jsme si to všichni! Sice nemám napečené cukroví a naklizený dům o dárkách nemluvě, ale myslím že Vánoce začaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama