Advent... už brzy

27. listopadu 2013 v 20:58 | Káťa |  Káťa tvoří
Já vím, já vím, já vím. Čekáte reportáž z úterní výtvarky a ono nic. Nebujte bude jen se nám to v úterý krapet zkomplikovalo.
Ráno vypadalo ještě nadějně, Máťa šel do školky s úsměvem a dokonce bylo v plánu, že bude porvé po obědě spát. Těšila jsem se, a to jsem asi neměla dělat. :) V půl jedenácté telefon.... školka, Matýska bolí ucho a moooc pláče. Ač to dělám děsně nerada (nejsem zrovna nadšený pilot) sedla jsem do auta a hnala pro něj.(Přece ho s bolavým uchem nepovleču pěšky) Máťa měl opravdu slzy jako hrachy a ucho nejspíš bolelo nehezky. Doma dostal Nurofen, kapky do nosu a usnul jako špalek. Po vyspání bylo vše ok tak jsme výtvarku neodpískali a opět autem vyrazli tvořit. No a tady je ten zakopaný pes - v tom zmatku jsem zapoměla foťák!!!! Nepropadejte panice fotky jsou na kámošky mobilu tak hned jak je dostanu doplním vše a o nic nepřjdete.

Jinak co se týče Máti, odhlásila jsem ho do konce týdne ze školky a tak se vesele nudíme doma. No a protože se blíží první advetní neděle, pustili jsem se do výzdoby.Naaranžovali jsem společnými silami svícen a nalepili plakát s Betlémem. Vše jse strategicky umístěno na poličce. Jinak by se svícen první advetní neděle nedočkal :). Jojo letos budeme mít výzdobu jen ve vyšších patrech :)
No a když Kuba po obědě usnul natiskali jsem na nové polštářky.No a takhle umí po náročném dni odpočívat náš Máťa!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama