Duben 2013

Koženka poprvé

28. dubna 2013 v 21:24 | Káťa |  Chcete mě?

A je to tu. Říkala jsem si, že až budu velká tak budu šít kabelky z koženky. No a protože mám super tchýni, která měla doma super koženku,tak mám doma teď obr kus tmavohnědé koženky já :) . A tak nastala chvíle a já to prvně zkusila. Ušila jsem kabelčičku pidi miny, jen na peněženku, mobil a klíče a snad i balíček kapesníčků ( 18x23cm) a jsem s ní spokojená. Teda jako s výtvorem, tenhle rozměr je mi teď na nic. Kam nenacpu několik plen, náhradní oblečení a vlhčené ubrousky není pro mě. Ale až budu ještě větší a hlavně až budou větší kluci tak si taky takovou ušiju. Tuhle pošlu do světa, ještě teda přesně nevím kam, ale snad se někdo přihlásí. :)

Jaro si žádá nový model

26. dubna 2013 v 22:53 | Káťa |  Káťa tvoříSluníčko pálí o sto šest a zatepletné kalhoty jsou už snad děfinitivně hudba minulosti. Takže tu máme pěknou hromádku nových modelů. Matýskovi jsem kalhoty ušila už před pár týdny, ale nějak jsem je nebyla schopná vyfotit, a pak zase dát sem. Tak dodatečně aby jste věděli, že ho nešidím.

No ta tyhle jsou úplně čersvé, na zakázku pro dva raubíře. Tak snad budou pánové spokojeni a kalhoty sezónu přečkají bez výrazné újmy. Jinak střih mám tentokrát podle jedné postarší Burdy, tak se šilo parádně.

Jaru zdar!!!

Bylinkové máslo

24. dubna 2013 v 16:31 | Káťa |  Káťa tvoří
Dneska jsme ukuchtili první letošní bylinkové máslo a protože se člověk musí pořád učit tak jsem na toto téma vyrobila dvě koláže. To aby jste rozuměli snažím se naučit alespoň trochu zpracovávat fotky. No někteří by možná namítli, že by to chtělo se napřed vůbec naučit fotit. Jiní by mohli zase protestovat, že to chce lepší foťák. Ale co naděláte já začala u koláží :).

Marodíme

21. dubna 2013 v 18:52 | Káťa |  Naše dítka i dítka spřízněná
Jaro nás nakonec pořádně skolilo. Nejdřív si pořídil rýmičku Máťa a k tomu pěkně zarudlá očka a no a když už to začalo vypadat, že je z toho venku tak jsme se přidali s Kubou taky. Kuba rýmu jako fík, teplotka tak trochu , ale přece. A já darmo mluvit rovnou Angínové boláky v krku a oči jako angorák a aby toho nebylo málo tak na víkend, aby byl doktor v nedohlednu. Nuny je však muž činu a zakoupil v lékárně léčiva k tomu na trhu kytici narcisek a tak už začínáme zase pomalu fungovat.

Kabelka pro slečnu

11. dubna 2013 v 8:37 | Káťa |  Káťa tvoří

Kabelka pro jednu patnáctiletou slečnu k narozeninám je na přáni pro Nunyho kolegyni z práce. Tak snad bude slečna spokojená a nebude mudrovat co jí to její rodičovstvo darovalo za děs. Ale myslím, že se mi povedla, dokonce obsah kabelky bude mít majitelka pořád na očích :), což se v dnešní době hodí :)

Už 3

9. dubna 2013 v 12:31 | Káťa |  Naše dítka i dítka spřízněná

Maty včera oslavil třetí narozeniny. Je to hrůza jak to letí. Dort byl letost jablečný :). Ten opravdický čokoládový s krémem jsme měli už v sobotu u babičky. No a protže Maty je určo ten nejhodnější kluk na světě :) tak dostal spoustu dárků. Nejlepší ze všeho prý byla pistole na špunty, ale já jsem nehrdější na pastelkovník, který jsem pro něj konečně ušila. Je s mixem na beton a pěkně podepsaný, aby si ho nemohl jen tak s někým splést.

Takže Matýsku jestě jednou vše NEJNEJNEJ!!!

Zase kosmetická

3. dubna 2013 v 17:29 | Káťa


Kosmetická taštička Desiré od Bellet je prostě dobrá. Dobře se šije a nadělá spoustu parády. Takže co dodat?!?
Tahle je pro prababičku k svátku.
Přejeme všechno nej!

Což mě připomíná, že druhá prababička má svátek dneska a já jí ještě ani nezavolala. Jdu to napravit.