Listopad 2012

První adventní počin

28. listopadu 2012 v 16:11 | Káťa

Avent je už opravdu za rohem a tak jsem se v panice, že to do soboty nestihnu, jala vyrábět adventní kalendář. A šlo to jako po másle. Teď nastane další problém: uhájit obsah :).

Zajíček Žužláček

26. listopadu 2012 v 15:59 | Káťa

Představují vám zajíčka Žužláčka pro Kubu pod stromeček. Je to takový zaječí kamarád akorád velký pro našeho prcka, má tlapičky a ocásek z různých materiálů ,aby bylo zajímavé ho ohmatávat a ožužlávat. Ležel mi už dlouho zahrabaný na polici a čekal až mu zašiju bříško (původní plán bylo dát do něj nějaké chrastítko) no a včera nastala ta chvíle ho zašít (bez chrastíka, nevymyslela jsem nakonec co tam nacpat).
Jinak už jsem dotvořila věci prozatím nezveřejnitelné a chystám se na ty, kterými se snad budu moct i chlubit hned. Jupíí

Parádivé knížky

14. listopadu 2012 v 16:54 | Káťa

Naštěstí Máťa odpoledne usnul (už se to nestává pravidelně) a Kuba nakonec taky a tak jsem mohla
dodělat obaly na parádivé knížky na přání Nunyho kolegyně z práce.
A ještě rychle jeden, taktéž slíbený, pásek.


Tak a neusnout na vavřínech a pokračovat......Vánoce se blíží a plánů je mnoho!!!

Do světa

12. listopadu 2012 v 14:50 | Káťa
Poslední dobou je Kuba nějaký nevrlý a tak spoustu času strávím chozením po obýváku sem a tam s ním v náruči. Když spí nebo prostě jen má lepší náladu a neřve tak s Máťou vozíme písek na imaginárním vozíku zapraženém za autem z papírové trubky (ach ta fantazie). Z písku mícháme beton. Pořád jsem teda nepochopila na co, ale asi to není podstatné. No a když kluci dovolí šiju, většinou ježíškovské věci takže je tu jen tak neuvídte. (to by se Ježíšek zlobit) No v mězichvílích i něco do světa.


Jsou to nákrčníky, budou k mání na jednom eshopu našich známých. Tak uvidíme jak půjdou nadračku.

Tady je ještě obal na knížku pro Nunyho kolegu z práce. A další dva jsou objednané. (fotka nic moc, já vím, jenže jinou nemám a obal už je pryč :( )

Občas mám pocit, že jsem si toho asi navymýšlela k těm dvěma raubířům moc, ale když mě to baví.


Kabelka na přání

1. listopadu 2012 v 8:32 | Káťa


Kabelka na přání pro jednoho fajn človíčka. Doufám, že jsem splnila očekávání!