Červenec 2012

Kaťata a malíř

16. července 2012 v 16:22 | Káťa |  Káťa tvoří
Pro velký úspěch jsem opět stvořila jedny kaťata.


No a protože je dnes počasí dost uplakané a já jsteně nejsem příliš kompetetní pro dlouhé vycházky, vytáhli jsme barvy.


A zase ta deka

12. července 2012 v 15:39 | Káťa

Už asi před měsícem jsem psala, že jsem začala vyrábět Matymu přehoz. No tak tady je zase o kousek hotovější. Konečně jsem pořídila látku na spodek a pustila se do prošívání. Musím ale říct, že prošívání dek mezi mé oblíbené aktivity asi patřit nebude. Teď chybí jen obšít a bude hotovo, jenže to má zase jeden háček. Rozhodla jsem se, že do nového pokojíčku to chce barvy spíš srazit a tak místo plánovaného oranžového lemu, na který látku mám, udělám modrý, na který látku nemám. Tak uvidíme kdy se dílo podaří. :)Matyho ložnice

8. července 2012 v 15:52 | Káťa |  Bydlení

Celý týden u nás strávila moje mamka a tak nás konečně donutila k činům. Tak mimo poskládané špajzky, posekané trávy, vypraných mimi šatiček a mnoha dalšího, k čemu nás konečně dokopala a nebo rovnou sama udělala, nás dohnala k vytvoření Matýskovi ložnice. A musím říct, že dílo se opravdu povedlo. Každý přiložil ručku k dílu i přidal nějakou tu myšlenku a takhle to dopadlo.
Zdi vyvedené v modré a béžové s bílým rámečkem.

Skříň jak jinak než z IKEA, která ležela už více jak měsíc v krabicích.

V neposlední řadě závěs….…a křesílko (ze starých matrací) na něž vybral látku Nuny a musím říct, že se fakt trefil.


No a já, když už jsem se pustila zase do šití, vylupla jsem i dva polštářky s výšivkou.
Tak teď už to chce jen noční stolek, po babičce, který se musí dovézt a zrestaurovat a taky nějaké to umění na zeď, které snad dodá brácha, když ho budeme dostatečně uhánět :-D !!!Takže mami díííík !